31. 12. - 31. 12. 2022

Úžasný Silvestr na Studánce

Konec minulého roku byl v hotelu Studánka výjimečný – ve znamení středověku. V tomto duchu se totiž uspořádal Silvestr, který všechny hosty, ale i personál, vtáhl do 15. století. Tedy do doby, kdy v Čechách zuřily husitské bouře, v západní Evropě se stavěly úžasné katedrály a na jehož konci Ital ve španělských službách znovuobjevil Ameriku.

Na Studánce hosté pro změnu objevili nekončící zábavu a skvělé gastronomické zážitky. Živá kapela, tanečnice, kartářka nebo hospodská šarvátka, to byly další body bohatého programu oslav nového roku v netradičním stylu. Když se k tomu připočte bohatá historie Studánky sahající do 17. století, tak všichni návštěvníci prožívali jedinečný a na zážitky neskutečně bohatý večer.

Na Studánce navíc ožily dobové recepty a byla doslova cítit atmosféra středověké krčmy, kterou dotvářela obsluha v dobových kostýmech, zábavný doprovodný program a bohaté středověké menu s neomezenou konzumací nápojů. Během večera byly k vidění všelijaké kejkle a na závěr skvělá ohňová show.

Konec minulého roku Studánka se svými hosty oslavila skutečně velkolepě. Nezbývá než se těšit, co hotelový tým vymyslí na závěr roku letošního. Určitě to zase bude velké!