EN

Skrýt rezervace
Datum příjezdu:
Datum odjezdu:

The Beatles Revival

KONCERT KAREL KAHOVEC +THE BEATLES REVIVAL 

Úterý - 5.7.2022 - Amfiteátr hotelu Studánka

The Beatles Revival + Karel Kahovec -  Summer Tour 2022

3 hodiny starého poctivého bigbítu!

https://www.smsticket.cz/vstupenky/26381-karel-kahovec-the-beatles-revival-hotel-studanka

V létě 2022 se uskuteční výroční turné Karla Kahovce společně s kapelou The Beatles Revival.

Půjde o 15-koncertní tour po letních kinech a amfiteátrech v krásných lokacích, protože vzhledem k epidemiologické situaci posledních dvou let takové tour v sálech uspořádat nelze. Každý koncert trvá tři hodiny a zazní během něho nádherné písničky The Beatles, Karla Kahovce a Petra Nováka.

V roce 2022 slaví kladenská revivalová skupina The Beatles Revival 30. výročí své existence. Kapela se v průběhu let vypracovala mezi nejlepší revivalové skupiny a vystupuje po celém světě.

Od roku 2018 skupina vystupuje v České republice společně s legendou českého bigbítu – Karlem Kahovcem, který oslavil své 75. narozeniny, které by mu rozhodně nikdo nehádal. Navíc v létě 2022 uplyne 25 let od předčasné smrti Petra Nováka, se kterým Karel působil v kapelách Flamengo a George &Beatovens.

Ve zhruba tříhodinovém koncertu zazní nejdříve blok největších pecek The Beatles Revival, na ně naváže blok hitů Karla Kahovce jako Paní v černém, Poprava blond holky či Svou lásku jsem rozdal a dojde i na hudební vzpomínku na Petra Nováka, s nímž Karel Kahovec působil v kapele Flamengo a G&B, takže zazpívá skladby, jako Povídej, Já budu chodit po špičkách, Hvězdičko blýskavá nebo Náhrobní kámen, to vše v doprovodu The Beatles Revival v originálních vokálních i nástrojových aranžích. Po přestávce vyplněné autogramiádou s Karla Kahovce bude následovat opět blok písní The Beatles Revival z pozdějšího období.

Krásný hudební nostalgický návrat do zlaté éry rokenrolu!

Mimořádný koncert - mimořádný zážitek!

Za každého počasí, v případě, že bude hnusně, tak se koná v konferenčním sále hotelu.

Neriskujete nic, v červenci se koncerty opět budou konat!!!

Soubory ke stažení

 

Kontakt

Hotel Studánka

Hotel STUDÁNKA
Letovisko Studánka 505
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Rezervace

+420 494 389 200

GPS

50.168888, 16.32057

Hotel Studánka v Rychnově nad Kněžnou hodnocení