EN

Skrýt rezervace
Datum příjezdu:
Datum odjezdu:

Adventure park Deštné, pohyb pro každého

Foto: Zip-line v Adventure parku Deštné, zdroj: Lanovyparkdestne.cz

(7. 8. 2018) Horolezecká umělá stěna, půjčovna adrenalinového sportovního vybavení, adventure golf, víceúčelové hřiště a spousta další zábavy čeká všechny milovníky pohybu v Adventure parku Deštné. To vše v příjemném prostředí pod Orlickými horami a pouze 30 minut jízdy autem od hotelu Studánka.

Adventure park Deštné najdete v nadmořské výšce 680 metrů na severním okraji Deštného v Orlických horách. Je to u silnice č. 310 směrem na Olešnici, dobře tady proto zaparkujete.

Atrakce Adventure parku v Deštném

K základním prvkům Adventure parku v Deštném patří 7 metrů vysoká umělá horolezecká stěna s dohledem instruktora. Jako trénink techniky jízdy na horském kole pro všechny výkonnostní kategorie slouží tzv. pumptrack dráha se skoky, rozmanitými terénními nerovnostmi a klopenými zatáčkami.

A co v zimě? Užijte si Ski areál Deštné.

Stejně tak si Adventure park Deštné nelze představit bez lanového parku. Doplňuje ho zip-line (lanovka) o délce 160 metrů, bungee trampolína, dětská lezecká stěna, pískoviště s klouzačkou a občerstvení. Součást areálu taktéž tvoří víceúčelové hřiště s umělým, travnatým povrchem. Můžete si na něm zahrát kopanou, nohejbal, odbíjenou, košíkovou, házenou nebo florbal.

Vyzkoušejte golf na všechny způsoby

Kdokoliv může vyzkoušet i tzv. fotbal golf, kde se jamky trefují míčem na kopanou. Stejně rychle rostoucí popularitě se těší také adventure golf. V Adventure parku Deštné vás čeká pěkné 18jamkové hřiště s potokem, jezírkem a cvičným greenem.

Velká půjčovna sportovního náčiní zahrnuje terénní čtyřkolky, elektrokola, terénní koloběžky, longboardy, horské terénní tříkolky, terénní kolečkové brusle či horská kola MTB. Nechybí vybavení na golf a lezení po horolezecké stěně, velká skákací trampolína ani občerstvení.

Více informací o Adventure parku Deštné

  • Adresa: Deštné v Orlických horách 75, 517 91 Deštné v Orlických horách
  • Otevírací doba: červen až srpen denně od 10 do 17 hodin, květen, září, říjen pouze víkendy
  • Základní vstupné: individuální dle realizovaných aktivit
  • Web: www.lanovyparkdestne.cz
Lanový park v Adventure parku Deštné, zdroj: Lanovyparkdestne.cz
Adventure golf v Adventure parku Deštné, zdroj: Lanovyparkdestne.cz
Umělá horolezecká stěna v Adventure parku Deštné, zdroj: Lanovyparkdestne.cz

Kontakt

Hotel Studánka

Hotel STUDÁNKA
Letovisko Studánka 505
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Rezervace

+420 494 389 200

GPS

50.168888, 16.32057

Hotel Studánka v Rychnově nad Kněžnou hodnocení