EN

Skrýt rezervace
Datum příjezdu:
Datum odjezdu:

Pokoj Hruška ****

Čtyřhvězdičkové místnosti mají kromě naší běžné hotelové výbavy k dispozici ještě balkon a pracovní stůl. Každý pokoj má svůj název, který se váže k místní legendě a jehož příběh si můžete na pokoji přečíst.

Čtyřhvězdičkové místnosti mají kromě naší běžné hotelové výbavy k dispozici ještě balkon a pracovní stůl. Každý pokoj má svůj název, který se váže k místní legendě a jehož příběh si můžete na pokoji přečíst. Osm z těchto pokojů dělí jen uzamykatelné dveře, takže větší skupiny přátel či rodinných příslušníků mohou jednoduše sdílet prostor během dne. Na pokoji je kromě sociálního zařízení k dispozici i fén, základní hygienické potřeby a ručníky.

Hvězdičky
Televize
Wi-fi
Minibar
Trezor

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme vám do 24 hodin.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

×

Informace o zpracování osobních údajů

Odesláním formuláře uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů společnosti Matrix hotels, s. r. o. jakožto poskytovatelem a případně jinou třetí osobou jakožto zpracovateli, za účelem zařazení do databáze poskytovatele a dalšího marketingového zpracování, tj. nabízení výrobků a služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to po dobu 5 let od udělení souhlasu. Beru na vědomí, že mám právo přístupu k osobním údajům a další práva dle §§ 11, 21 zákona č. 101/2000 Sb. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji dobrovolně a mohu jej kdykoli bezplatně odvolat písemně na adrese poskytovatele (Hotel STUDÁNKA, Letovisko Studánka 505, 516 01 Rychnov nad Kněžnou) či elektronicky na e-mailové adrese recepce@hotelstudanka.cz.

Kontakt

Hotel Studánka

Hotel STUDÁNKA
Letovisko Studánka 505
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Rezervace

+420 494 389 200

GPS

50.168888, 16.32057