EN

Skrýt rezervace
Datum příjezdu:
Datum odjezdu:

O letovisku Studánka

Cíl vaší dovolené se rozkládá v malebné východočeské krajině těsně pod Orlickými horami kousek od okresního města Rychnov nad Kněžnou. Tato oblast sloužila lázeňským a rekreačním účelům už od 17. století zejména díky pramenům léčivých vod v okolí.

Budovu hotelu jsme zrekonstruovali v roce 2008 a kromě hlavní budovy můžete využívat i vilu či růžná sportoviště. Kromě klidu a úžasné přírody na vás čekají moderní relaxační technologie a wellness metody (solární louka, masáž lávovými kameny, vířivá vana a mnoho dalších)

Tichá a panenská příroda v Orlických horách je skvělé prostředí pro zdravé procházky, výjezdy za turistickými atrakcemi a nejrůznější společenské akce. Během své návštěvy nejspíš zažijete koncert, taneční večer nebo jinou událost v naší režii.

Vyberte si z desítek možností výletů po okolí – jsou vhodné pro dobrodruhy, milovníky umění i rodiny s dětmi.  Poznejte na vlastní oči historické pevnosti, zámek Opočno či Muzeum a galerii Orlických hor. Nebo si jenom užívejte klid a čistý vzduch na jedné z mnoha cyklostezek. Personál vám rád pomůže se zajištěním skupinové dopravy, ať už se budete chtít nechat s koly vyvézt na vrcholky hor nebo navštívit turistickou atrakci.

Podrobnější historii letoviska naleznete zde.

Prohlédněte si naše pokoje opředené místní legendou.

Hotelový ceník   POBYTOVÉ BALÍČKY

 

Kontakt

Hotel Studánka

Hotel STUDÁNKA
Letovisko Studánka 505
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Rezervace

+420 494 389 200

GPS

50.168888, 16.32057