EN

Skrýt rezervace
Datum příjezdu:
Datum odjezdu:

Dvouložnicové apartma Sv. Hubert ****

Zamluvte si dvouložnicové apartmá Sv. Huberta a náležitě si vychutnejte čtyřhvězdičkový komfort. Kromě LCD televizoru, Wi–Fi připojení a ostatních běžných náležitostí v našich pokojích si důkladně odpočinete v pohodlných ložnicích.

Zamluvte si dvouložnicové apartmá Sv. Huberta a náležitě si vychutnejte čtyřhvězdičkový komfort. Kromě LCD televizoru, Wi–Fi připojení a ostatních běžných náležitostí v našich pokojích si důkladně odpočinete v pohodlných ložnicích. Když padne tma nebo bude venku ošklivo, pohledný a moderní obývací pokoj vás rád přijme do měkkých křesel a sedacích souprav.

Hvězdičky
Televize
Wi-fi
Minibar
Trezor

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme vám do 24 hodin.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

×

Informace o zpracování osobních údajů

Odesláním formuláře uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů společnosti Matrix hotels, s. r. o. jakožto poskytovatelem a případně jinou třetí osobou jakožto zpracovateli, za účelem zařazení do databáze poskytovatele a dalšího marketingového zpracování, tj. nabízení výrobků a služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to po dobu 5 let od udělení souhlasu. Beru na vědomí, že mám právo přístupu k osobním údajům a další práva dle §§ 11, 21 zákona č. 101/2000 Sb. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji dobrovolně a mohu jej kdykoli bezplatně odvolat písemně na adrese poskytovatele (Hotel STUDÁNKA, Letovisko Studánka 505, 516 01 Rychnov nad Kněžnou) či elektronicky na e-mailové adrese recepce@hotelstudanka.cz.

Kontakt

Hotel Studánka

Hotel STUDÁNKA
Letovisko Studánka 505
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Rezervace

+420 494 389 200

GPS

50.168888, 16.32057